Biz Kimiz?

Nepal'e ilk kez 2011 yılında gittim. Daha sonra üç kez daha gittim. Artık orası benim ikinci vatanım gibi oldu. İlk gidişimden sonra çektiğim fotoğrafları görenler; bizi de götür demeye başladılar. Sonraki gidişlerimde, benimle gelmek isteyen arkadaşları da götürmeye başladım. Kimi zaman büyük bir grup olduk, kimi zaman da küçük gruplar halinde gittik. Her biri bu seyahatlerinden memnun  ve Nepal'e aşık olmuş bir şekilde döndüler.

Orada her gidişimizde, çok güzel Nepal'li dostlar edindik. Bunlardan birisi de Ajay idi. Ajay'i seyahat acentası aracılığı ile tanıdım. Kendisinin bir seyahat acentası vardı ve orayı tercih ettiğimizde kendisinden ve hizmetlerinden çok memnun kaldık. Bunun üzerine onun acentası aracılığı ile düzenlediği gezileri tanıtmak için, bu gezi programlarını sayfamda yayınlayabileceğimi söylediğimde çok mutlu oldu. Böylelikle Türkiye'deki dostlarımızla dil engeli olmadan daha kolay buluşabilecekti.

Sayfamızın ana amacı, Nepal'i sizlere tanıtmak, zaten 2011 yılındaki seyahatimden sonra oradaki deneyimleri paylaşmak ve güzellikleri size fotoğraflarla gösterebilmek için bu sayfayı hazırlamıştım. Ayrıca oraya gitmek isteyenler için güzel bir rehber olacağını düşünmüştüm. Ama artık yeni güncellemiz ile  Swotah travel'in Nepal fiyatları ile sunduğu gezi programlarından da haberdar olabileceksiniz. İster tek başınıza özgür bir seyahat planlayın, ister bir grupla öncelikle bir seyahat acentası aracılığı ile planlamanızı tavsiye ederim. Hem sizin için daha ekonomik olacaktır, hem de bir acenta aracılığı ile planlasanız bile özgürce seyahat etmek istiyorum diyen arkadaşlar, kendi planlarını uygulama fırsatı yakalamış olabilecekler.

Her türlü sorularınız için bana iletişim bölümünden ulaşabilirsiniz.

Gülcan Çakır

 

Swotah Travel bünyesinde, çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir.

Kültür gezileri, trekking, kişiye özel tur seçenekleri, Everest First Base Camp, Annapurna First Base Camp, Poon Hill ile dünyanın çatısına yolculuk yapın.