Gülcan Çakır

Merhaba Arkadaşlar
Ben ilk kez 2011 yılında Nepal'e gittim. Daha sonra 2012, 2014 ve 2018 yıllarında üç kez daha gittim ve artık Nepal benim ikinci vatanım gibi oldu. Nepal'in bir çok yerini gezdim ancak daha gezecek çok yeri var. İlk gidişimden sonra bazı arkadaşlarım bizi de oralara götür demeye başladılar. Böylece bu gidişler gruplar haline dönüşmeye başladı.

Bu seyahatlerimde Ajay ile tanıştım. Kendisinin bir turizm acentası vardı. Ve Nepal'deki bu acentanın düzenlediği gezileri sizlerle buluşturmak için sitemizde yer vermeye karar verdik. Hem daha uygun fiyatlarla güvenli bir seyahat yapmanın avantajları ile sizleri tanıştırmak, hem de Nepal kültürünü sizlere tanıtmak amacıyla işbirliği yaptık.

Nepal ile ilgili ya da oraya seyahat etmek isteyen ve bu konuda bilgi almak isteyen herkese kapımız açık. Her zaman benimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere elimden geldiğince yardımcı olacağım.

Umarım sayfamızı beğenir ve memnun kalırsınız.

Gülcan Çakır

info@mylovenepal.com

Swotah Travel bünyesinde, çeşitli etkinlikler düzenlenmektedir.

Kültür gezileri, trekking, kişiye özel tur seçenekleri, Everest First Base Camp, Annapurna First Base Camp, Poon Hill ile dünyanın çatısına yolculuk yapın.